Антицелулитни капсули 30 броя

Марка: RILASTIL
Цена: 61.00 лв.

Опаковкa:

Описание: Антицелулитни капсули от рибено масло и растителни екстракти
RILASTIL LIPOFUSION

30 капсули

Kапсули c рибено масло (EPA и DHA – Омега 3 – под формата на триглецириди) и растителни екстракти (водорасли и зелен чай).
Ускорява процеса на отстраняване на излишните течности и физиологичния процес на термогенеза, които могат да бъдат причина за кожни несъвършенства. Препоръчва се и в случаи на повишена нужда или при понижено приемане на съставящите я хранителни вещества.

Тип кожа:
Всеки

Състояние на кожата:
Целулит

Нужди на клиента: Изглаждане и оформяне контурите на тялото, намаляване видимостта на целулита.

Активни съставки:
Рибено масло (EPA и DHA – Омега 3 – под формата на триглецириди),растителни екстракти (водорасли и зелен чай)

Резултати:
- Повърхността на кожата е изгладена
- Видимостта на целулита е намалена
- Контурите на тялото са оформени

Начин на употреба:
Препоръчва се приемането на 1 зелена капсула DAY (на закуска) и една розова капсула NIGHT (вечер) с малко вода или по лекарско предписание. Не се препоръчва надвишаване на посочената доза.

Марката RILASTIL е част от компанията Istituto Ganassini, която е основана през 1935 г. в Милано от професор Доменико Ганасини ди Камерати.
Istituto Ganassini е производител на богата гама от фармацевтични и козметични продукти. През 1972г. е създадена козметичната марка RILASTIL, която бързо се превръща в една от най-успешните в дермо-козметичната индустрия. През 1988 и 1990 години са създадени научни лаборатории в Париж и Барселона, а през 2003г.- филиала в USA, Вашингтон. През 2009г. към концерна се присъединяват KORFF и Dermorpharm. Днес марката RILASTIL се предлага на 5 континента ( Европа, Америка, Азия, Африка и Океания) в над 50 държави. Марката залага на иновативна, биотехнологично разработена концепция, която има за цел да постигне изключителни резултати. Ganassini е първата компания, която използва познанията в медицината, за да разработи своите козметични продукти.

Количество:


Подобни продукти

Антицелулитен ексфолиращ душ-гел Количество:
Антицелулитен гел-крем Количество:
Антицелулитни ампули 20 бр x 7.5 мл Количество:
Интензивен нощен антицелулитен крем Количество:

Във Вашата кошница има
0 ПРОДУКТА

НАПРАВИ ПОРЪЧКА

ВИЖ КОШНИЦАТА

Абонамент